ספרים חינם

בגידה

מחבר: סטאן טלצ'ין
שפה: עברית/רוסית

בגידה! מילה זו ביטאה את תחושת הזעזוע של סטאן טלצ'ין, איש עסקים יהודי מצליח, כשהודיעה לו בתו, ג'ודי, שגילתה שיש בררה אחרת בחיים.

סטאן נדהם מדבריה של בתו. הוא ראה בהם מעשה של בגידה המכוון נגד משפחתם, נגד עם ישראל, נגד המורשת הלאומית. משום כך החליט שכל עוד נפשו בו, יראה לג'ודי את גודל המשגה שעשתה וכך תאוחד המשפחה מחדש. בכעס גדול פנה לחקור ולחפש עובדות שינתצו את גילויה החדש של ג'ודי. התהליך ארך מספר חודשים. ספר זה הוא הסיפור האמתי של קורות אותם חודשים ושל מה שהתרחש לאחר מכן.

למה דווקא אני?

מחבר: יעקוב דמקני
שפה: עברית

סיפורו הביוגרפי של יעקוב דמקני, ישראלי ממוצא פרסי ושודד בנקים לשעבר, שמצא את המשיח ישוע וחייו קיבלו תפנית של מאה שמונים מעלות. למרות הקושי והדחייה הקדיש יעקוב את חייו לבשר את הבשורה הטובה ברחובות תל אביב ובערים אחרות כשהוא קורא לבני עמו לחזור בתשובה ולקבל כמושיע נפשם את מי שדחו אותו לאורך ההיסטוריה. בינואר 2018 יצא למסכים סרט "אוח חדשה" בבימוי דורון ערן שמתבסס על הספר "למה דווקא אני?"

האהבה לא תימוט לעולם

מחבר: מיכאל קרפובצקי
שפה: עברית

בסיפור עוצר הנשימה הזה, תמצא דברים מעניינים רבים. יש בו שמחה ועצב, הרפתקאות ומלחמה, ולא מעט הומור. יש בו היבטים של התרבות היהודית, של הגיאוגרפיה הארץ-ישראלית ואפילו פוליטיקה.
אבל הסיפור המרכזי של הספר הזה, הוא הסיפור האנושי שאלוהים התווה באהבתו הממלאת את החיים במשמעות. רק אהבה הופכת את החיים ליפים באמת ומחזקת את רוחו ואת ליבו של האדם. רק בעזרת האהבה אפשר להתגבר על כל ניסיון. רק באהבה אפשר למצוא כל חוכמה, כוח והשראה, כי אלוהים עצמו הוא אהבה.
הספר חושף את חייו ואת גורלו של אדם שחיפש אחר משמעות החיים. שביל החיפוש שלו מוביל אותו לאלוהים, המגלה לו אהבה בלתי נתפסת, שאי אפשר להפסיק להתפעל ממנה. האהבה עזה ממוות, כי
האהבה לא תימוט לעולם!

עורך דין מוכיח את קיומו של אלוהים

מחבר: ג'ים יעקוב
שפה: עברית

ג'ים יעקב, עורך דין מוערך בארה"ב, היה אתיאיסט מושבע. רוב ימיו הוא חשב שהתנ"ך הוא אגדה, אך שינה את דעתו בעקבות לימוד מעמיק. בספר זה הוא מציג את עמדותיו בעבר ומפריך אותן בתבונה. וכך הוא כותב בהקדמה לספר: "כל מה שאני יכול להציע לך זו פיסת מידע שהייתי שמח מאוד לו הייתה מובאת לידיעתי לפני שנים רבות". הספר בוחן נושאים מהותיים כמו האמונה, החיים והחיים שאחרי המוות. האם יש הוכחות לקיומו של אלוהים? האם הכתוב בכתבי הקודש הוא אמת? מדוע יש כל כך הרבה סבל בעולם? על שאלות אלה ואחרות עונה ג'ים יעקב בתבונה, בהרחבה ובצורה משכנעת.

עורך דין מוכיח שישוע קם לתחייה

מחבר: ג'ים יעקוב
שפה: עברית

ראינו ושמענו

מחבר: אלקס מקדונלד
שפה: עברית

גם אם שמעת פעם את סיפורו של ישוע, בוודאי לא שמעת אותו אף פעם מפי עדי ראייה בני זמנו. מרים, אמו של ישוע, האישה השומרונית, שמעון כיפא ואחרים מספרים לנו כאן על ישוע מנקודת ראות אישית.

המחבר משתמש במידע מהכתובים והתקופה וכותב את סיפוריהם כאילו שאלת אותם זה עתה מה הם יודעים על האיש ההוא, ישוע. זה באמת הסיפור הכי גדול שסופר אי פעם, אבל הפעם בגוף ראשון.

Yeshuaקוראים לו ישוע

מחבר: משה רוזן
שפה: עברית

לפני שנים רבות חזה התנ"ך את בואו של האחד שיגאל את העולם מרוע ומחטא, ויכונן סדר חדש. ספר זה בוחן את הנבואות האלה, במטרה לבדוק אם הן התגשמו בדמותו של ישוע. אם הן לא יתגשמו, אין ספק שאנחנו, היהודים, צריכים לדחות אותו. אבל אם ישוע הוא באמת המשיח, עלינו להאמין בו ובאלוהי ישראל ששלח אותו. לכל הפחות עלינו לבחון את הראיות ולבדוק על מה הן מצביעות.

Yeshuaלמה דברים רעים קורים לאנשים טובים?

מחבר: מלווין טינקר
שפה: עברית

הטענה העיקרית של אנשים שאינם מאמינים היא שלא יתכן שאלוהים הוא גם טוב וגם כל-יכול. אבל על פי כתבי הקודש יש סיבות לקיום הסבל בעולם. אנשים טובים אכן חווים כאב וסבל, ולעתים קרובות אנחנו מתקשים להבין מדוע אלוהים אוהב מניח להם לסבול. ספר מספק תשובות חדות ואמינות שיסייעו לך להתמודד עם השאלה הקשה.

תהילים

מחבר: אלוהים
שפה: עברית/רוסית

ספר תהילים עם ציון נבואות על המשיח.

הברית החדשה

מחבר: אלוהים
עברית (התרגום החדש)

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם-יְהוָה וְכָרַתִּי אֶת-בֵּית יִשְׂרָאֵל וְאֶת-בֵּית יְהוּדָה בְּרִית חֲדָשָׁה (ירמיה לא 31)

 

בן דוד

מחבר: הבשורה על-פי מתי
שפה: עברית

ספר הבשורה על-פי מתי הוא אחד מתוך ארבע עדויות על חיי ישוע מנצרת. מתי, אחד משנים-עשר השליחים, מרבה לצטט מהתנ"ך ועוסק בסוגיות הנוגעות לתורה, בהדגישו כי ישוע בא בראש ובראשונה לישראל, בהתאם להבטחות אלוהים בתנ"ך. יותר מאחרים הוא מקשר מאורעות ומעשים בחיי ישוע לנאמר בפי נביאי התנ"ך ובכך נותן תוקף למשיחיותו של ישוע.

תורה נביאים כתובים ברית חדשה

מחבר: אלוהים
שפה: עברית (ברית חדשה: התרגום החדש)

 

תנ"ך ביידיש

מחבר: אלוהים
שפה: יידיש

(זמנית לא במלאי)

ברית חדשה ביידיש

מחבר: אלוהים
שפה: יידיש

(זמנית לא במלאי)

תנ"ך וברית חדשה בערבית

מחבר: אלוהים
שפה: ערבית

 

מפי הנביאים

נבואות מכתבי הקודש
שפה: עברית

Cover_Hazarato_smallלנצח את הסרטן

מחבר: ג'ון פייפר
שפה: עברית

כיצד עלינו המאמינים להגיב כאשר הסרטן תוקף אותנו או את יקירנו?

Cover_Hazarato_smallלב המלך

שפה: עברית

חוברת המציגה את לב ליבו של דבר אלוהים

Yeshuaאלוהותו של המשיח

מחבר: הרלד פולש
שפה: עברית

בחינת טיעוניו של ישוע מנצרת לאור כתבי הקודש וספרות חז"ל

Yeshuaהכוח להשתנות

שפה: עברית

חוברת המסבירה על הכוח שיכול לשנות את חיי האדם

Yeshuaמשיח, קומיקס

שפה: ערבית