ספרים חינם

בגידה

מחבר: סטאן טלצ'ין
שפה: עברית/רוסית

בגידה! מילה זו ביטאה את תחושת הזעזוע של סטאן טלצ'ין, איש עסקים יהודי מצליח, כשהודיעה לו בתו, ג'ודי, שגילתה שיש בררה אחרת בחיים.

סטאן נדהם מדבריה של בתו. הוא ראה בהם מעשה של בגידה המכוון נגד משפחתם, נגד עם ישראל, נגד המורשת הלאומית. משום כך החליט שכל עוד נפשו בו, יראה לג'ודי את גודל המשגה שעשתה וכך תאוחד המשפחה מחדש. בכעס גדול פנה לחקור ולחפש עובדות שינתצו את גילויה החדש של ג'ודי. התהליך ארך מספר חודשים. ספר זה הוא הסיפור האמתי של קורות אותם חודשים ושל מה שהתרחש לאחר מכן.

למה דווקא אני?

מחבר: יעקוב דמקני
שפה: עברית

סיפורו הביוגרפי של יעקוב דמקני, ישראלי ממוצא פרסי ושודד בנקים לשעבר, שמצא את המשיח ישוע וחייו קיבלו תפנית של מאה שמונים מעלות. למרות הקושי והדחייה הקדיש יעקוב את חייו לבשר את הבשורה הטובה ברחובות תל אביב ובערים אחרות כשהוא קורא לבני עמו לחזור בתשובה ולקבל כמושיע נפשם את מי שדחו אותו לאורך ההיסטוריה. בינואר 2018 יצא למסכים סרט "אוח חדשה" בבימוי דורון ערן שמתבסס על הספר "למה דווקא אני?"

עורך דין מוכיח את קיומו של אלוהים

מחבר: ג'ים יעקוב
שפה: עברית/רוסית

ג'ים יעקב, עורך דין מוערך בארה"ב, היה אתיאיסט מושבע. רוב ימיו הוא חשב שהתנ"ך הוא אגדה, אך שינה את דעתו בעקבות לימוד מעמיק. בספר זה הוא מציג את עמדותיו בעבר ומפריך אותן בתבונה. וכך הוא כותב בהקדמה לספר: "כל מה שאני יכול להציע לך זו פיסת מידע שהייתי שמח מאוד לו הייתה מובאת לידיעתי לפני שנים רבות". הספר בוחן נושאים מהותיים כמו האמונה, החיים והחיים שאחרי המוות. האם יש הוכחות לקיומו של אלוהים? האם הכתוב בכתבי הקודש הוא אמת? מדוע יש כל כך הרבה סבל בעולם? על שאלות אלה ואחרות עונה ג'ים יעקב בתבונה, בהרחבה ובצורה משכנעת.

עורך דין מוכיח שישוע קם לתחייה

מחבר: ג'ים יעקוב
שפה: עברית

האם תחיית ישוע מהמתים היא רק עניין של אמונה, או יש לה ראיות היסטוריות? איך אירוע כזה יכול להתרחש? עורך דין ג'ים יעקב מציג ראיות ברורות ועונות על השאלות האלה, ועונה באופן ישיר על הטיעונים הסותרים.

ראינו ושמענו

מחבר: אלקס מקדונלד
שפה: עברית

גם אם שמעת פעם את סיפורו של ישוע, בוודאי לא שמעת אותו אף פעם מפי עדי ראייה בני זמנו. מרים, אמו של ישוע, האישה השומרונית, שמעון כיפא ואחרים מספרים לנו כאן על ישוע מנקודת ראות אישית.

המחבר משתמש במידע מהכתובים והתקופה וכותב את סיפוריהם כאילו שאלת אותם זה עתה מה הם יודעים על האיש ההוא, ישוע. זה באמת הסיפור הכי גדול שסופר אי פעם, אבל הפעם בגוף ראשון.

Yeshuaקוראים לו ישוע

מחבר: משה רוזן
שפה: עברית

לפני שנים רבות חזה התנ"ך את בואו של האחד שיגאל את העולם מרוע ומחטא, ויכונן סדר חדש. ספר זה בוחן את הנבואות האלה, במטרה לבדוק אם הן התגשמו בדמותו של ישוע. אם הן לא יתגשמו, אין ספק שאנחנו, היהודים, צריכים לדחות אותו. אבל אם ישוע הוא באמת המשיח, עלינו להאמין בו ובאלוהי ישראל ששלח אותו. לכל הפחות עלינו לבחון את הראיות ולבדוק על מה הן מצביעות.

הרועה הטוב, תולדות חייו של ישוע (די וי די)

הפקה: ג'ון היימן
שפות: אנגלית/עברית/רוסית

בתולדות עם ישראל קיימת דמות יהודית אחת שהשפיע על המין האנושי יותר מכל דמות אחרת במהלך ההיסטוריה וזהו ישוע המשיח. המפיק ג'ון היימן ביים סרט על חייו של ישוע והשקיע תשע שנים בחקר על החיים במאה הראשונה לספירה בארץ ישראל. הסרט צולם בישראל בהשתתפות של למעלה מ-5000 שחקנים וניצבים. בתפקיד ראשי: בראיין דיקון.

(זמנית לא במלאי)

 

תהילים

מחבר: אלוהים
שפה: עברית/רוסית

ספר תהילים עם ציון נבואות על המשיח.

הברית החדשה

מחבר: אלוהים
עברית (התרגום החדש)

הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם-יְהוָה וְכָרַתִּי אֶת-בֵּית יִשְׂרָאֵל וְאֶת-בֵּית יְהוּדָה בְּרִית חֲדָשָׁה (ירמיה לא 31)

 

בן דוד

מחבר: הבשורה על-פי מתי
שפה: עברית

ספר הבשורה על-פי מתי הוא אחד מתוך ארבע עדויות על חיי ישוע מנצרת. מתי, אחד משנים-עשר השליחים, מרבה לצטט מהתנ"ך ועוסק בסוגיות הנוגעות לתורה, בהדגישו כי ישוע בא בראש ובראשונה לישראל, בהתאם להבטחות אלוהים בתנ"ך. יותר מאחרים הוא מקשר מאורעות ומעשים בחיי ישוע לנאמר בפי נביאי התנ"ך ובכך נותן תוקף למשיחיותו של ישוע.
 

חייו של ישוע

מחבר: מתי, מרקוס, לוקס ויוחנן
שפה: עברית

הספר הנוכחי משלב את ארבעת תיאורי חייו של ישוע בסיפור זורם אחד. הקורא יוכל להכיר את קורות חייו של ישוע פחות או יותר בסדר שבו התרחשו האירועים.

תורה נביאים כתובים ברית חדשה

מחבר: אלוהים
שפה: עברית (ברית חדשה: התרגום החדש)

תנ"ך ביידיש

מחבר: אלוהים
שפה: יידיש

ברית חדשה ביידיש

מחבר: אלוהים
שפה: יידיש

 

Cover_Hazarato_smallחזרתו של החזיר הכשר

מחבר: יצחק שפירא
שפה: עברית/רוסית

הספר "חזרתו של החזיר הכשר" מזמין אתכם להעמיק באחד הסיפורים המרתקים, הטעונים והחשובים של עם ישראל – סיפורו של משיח צדקנו. בואו לגלות מיהו "החזיר" וכיצד הוא קשור לעם ישראל, לאחרית הימים ולגאולת עמנו.

 

Cover_Hazarato_smallמפי הנביאים

נבואות מכתבי הקודש
שפה: עברית